lasteosakond.jpg

Laste ja noorukite vaimse tervise keskus

Tutvustus:

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliiniku laste ja noorukite vaimse tervise keskus (edaspidi „keskus“) tegeleb vaimse tervise probleemidega laste ja noorukitega 18. eluaastani. Keskus koosneb laste- ja noorukite osakonnast, mille mõlema juurde kuulub ka ambulatoorne vastuvõtt. Psühhiaatriakliiniku laste ja noorukite vaimse tervise keskus on loodud 1983 aastal asutatud Tartu  Psühhiaatriakliiniku lasteosakonna baasil. Keskus väärtustab koolitus- ja arendustegevust kvaliteetsema raviteenuse osutamiseks patsientidele ja nende lähedastele.  Peame oluliseks patsiendi vajadustest lähtuvat paindlikku meeskonnatööd ning koostööd lapse, tema pere ja tugivõrgustikuga, samuti sotsiaal-ja haridussüsteemiga.

Oleme praktikabaasiks Tartu Ülikooli, Tallinna Ülikooli ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tudengitele kui ka residentuuribaasiks Tartu Ülikooli lõpetanud arstidele.

Meie keskus koordineerib laste ja noorukite vaimse tervise kabinette Elvas, Jõgeval ja Valgas. Samuti tegutsevad vaimse tervise kabinetid Võru, Põlvas, Kohtla-Järvel ja Narvas, mis on loodud 2014. aastal.

 

 

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi laste ja noorukite vaimse tervise keskuse kabinetid üle Eesti:

 

TARTU

Psühhiaatriakliinik

Laste ja noorukite vaimse tervise keskus:

Raja 31, Tartu

Sekretär: 731 8754

Laste ja noorukite vaimse tervise keskuse osakonna ambulatoorne üksus:

Mõisavahe 34c, Tartu

Sekretär: 731 8823

 

Etteregistreerimine: 731 9100

 

VALGA

Valga Haigla

Peetri  2, Valga

Vaimse tervise õde Jaana Unt; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registreerimine reedeti kell 9.00-13.00 telefonil 53318864

 

IDA-VIRU

Ida-Viru Keskhaigla

Ravi 10 (A-korpus), Kohtla-Järve

Vaimse tervise õde Eda Rembel

Etteregistreerimine: 331 1133; vaimse tervise õde: 339 5183

 

JÕGEVA

Jõgeva Vallavalitsus

Piiri 2, Jõgeva

Vaimse tervise õde Inga Veri; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; 5331 8797

 

ELVA

Elva Haigla

Supelranna 21, Elva

Vaimse tervise õed Jaana Unt; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Bianca Siik See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registreerimine reedeti kell 9.00-13.00 telefonil 53318864

 

TALLINN

Ülemiste Tervisemaja

Valukoja 7, kab 410

Vaimse tervise õde: Diana Bointšan; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Struktuur