IMG_9582.jpg

Psühhiaatriakliinikus võtavad vastu erinevad spetsialistid: psühhiaatrid, kliinilised psühholoogid,  vaimse tervise õed (sh söömishäirete õde, unehäirete õde, sõltuvushäirete õde) jt.

Vaimse tervise probleemide korral soovitame psühhiaatriakliinikus pöörduda esmalt vaimse tervise õe vastuvõtule (saatekiri ei ole vajalik), kes teostab esmased uuringud, hindab teie seisundit, nõustab ning suunab vajadusel kiiremini psühhiaatri või muu spetsialisti vastuvõtule. Psühhiaatri vastuvõtuks ei ole vajalik saatekiri, kuid pikkade ravijärjekordade tõttu võib vastuvõtu ooteaeg olla pikem kui 2 kuud. 

Psühhiaatriakliiniku vastuvõtud toimuvad valdavalt Raja 31 hoones. Laste- ja noorukite vastuvõtt toimub lisaks aadressil Mõisavahe 34c. Vaimse tervise abi kättesaadavuse parandamiseks ja kiirema abi tagamiseks on psühhiaatriakliinik laiendanud vaimse tervise õe vastuvõtte ka perearstikeskustesse.

Erakorralise abi vajadusel (suitsiidioht, segasusseisund, psühhoos) pöörduge meie erakorralise vastuvõtu kabinetti Raja 31, tel 731 8764

 

 

 

 Psühhiaatriakliiniku patsientide külastamine  tööpäevadel 14:00-18:00 ning puhkepäevadel 10:00-13:00 ja 14:00-18:00.

  

Raja peatus

Bussiliin nr 1 ja nr 2 ( väljuvad kesklinna peatusest – KESKLINN IV )

Haigla peatus

Bussiliin nr 12 ( väljub kesklinna peatusest- KESKLINN V )

Tagasi kesklinna -  Raja peatus (liinid 1 ja 2); Mileedi peatus (lillepoe ees) liin 12.

https://tartu.ee/et/uhistransport/tartu-peatused